Tootsi seikluslik kodutee

Liitreaalsusmäng „Tootsi seikluslik kodutee“ viib teid Palamuse erinevatesse paikadesse, kus kohtute Oskar Lutsu poolt kuulsaks kirjutatud tegelastega. Mäng asetab teid Joosep Tootsi kingadesse, kus on ühendatud virtuaalsus ja tegelikkus.

 

Erinevate asukohtade vahel liikudes kohtute erinevate tegelastega ja lahendate ülesandeid. Mängu käigus käite pagaripoes, otsite pastoraadist kirikuõpetajat, teete kirikuaias sääreluuga pilti ja palju muud põnevat. Kõige selle käigus saate aimu, millised nägid Tootsi kooliajal välja Palamusel tänaseni säilinud hooned nii seest kui väljast. Mängu orienteeruv kestus on kuni poolteist tundi. Aga oluline pole mängus mitte ainult kiirus, vaid ka tähelepanu ja nutikus.

____________________________________

Kuidas mängida:

 

  • Mängida saab ühe seadmega kaks osalejat.
  • Mängus on kokku 10 tegevuspaika, mis asuvad üksteisest eri kaugustel. Tegevuspaikade vahelise liiklemise lihtsustamiseks on kaardil sihtpunktide aadress, kujutis ning asukoht. Kaardi ikoonile klõpsates saate jälgida enda asukohta reaalajas.
  • Igas tegevuspaigas asub mängu märk, mis seadmega skaneerides käivitab sealse tegevuse.
  • Jälgige mängu läbimiseks vajalikke juhiseid ja korraldusi. Olge liikluses tähelepanelik!

______________________________

Tasub teada:

 

  • Mängimiseks vajalike nutiseadmete nõudeid küsige muuseumist.
  • Skaneerige mängu märgid piisavalt lähedalt. Märkide tuvastamine võib seadmetes võtta erinevalt aega.
  • Kui jääte mängimisel hätta, kasutage abimenüü õlekõrsi.
  • Ärge sulgege mängimise ajal mängu! Teiste rakenduste kasutamine on lubatud ainult siis, kui mäng kogu aeg taustal töötab. Kui mäng sulgub, peate uuesti alustama ja lunastama uue pääsme.
  • Mäng kasutab paljusid seadme erinevaid andureid (GPS, kaamera, kompass), mistõttu kulub mängides küllaltki palju akut. Soovitame mängu alustada võimalikult täis akudega.
  • Soovituslik miinimummäär on vähemalt 70% aku mahust. Mängu toetavad telefonimargid leiad siit. 

 

Mäng algab Palamuse muuseumist!

 

Broneeri mäng Lisateenustes

Broneeri mäng IV-VI KLASSILE

Related posts

Näitus Hilja Sepp “Veerandsada”

VEERANDSADA Avamine 11.juuni kell 16.00 Esmakordselt oli minu lapivaip väljas 1999. aasta  Suurel Paunvere Väljanäitusel, kus selle eest sain kiitusekirja ja 5 Paunvere rubla. Näitusel „Veerandsada“  esitlen 25 aasta jooksul lapitehnikas õmmeldud ning varrastel kootud külakirjalisi ja linnalugudega tekstiile. Nende loomiseks on andnud mulle ainest Eestimaa külad.  Paigad, kus on voolanud eestlaste elu ja kus

Maalinäitus Kaire Nurk KODUS@külas

Kaire Nurk „KODUS@külas” Maalide valik aastaist 1991-2024 mai – 9. juuni 2024 Palamuse muuseumi koolimaja II korruse saalis Näituse avamine 7. mai 2024 kell 16.00   Kaire Nurk toob Palamusele läbilõike oma 33 aastat akumuleerunud maalijakogemusest. Näitusel saab olema ligi 40 erinevas laadis ja erinevaid ilmpulsse kandvat maali erinevaist loomeperioodidest. Sellises mastaabis eksponeerib Nurk Palamusel