LISATEENUSED

Telli lisaks muuseumikülastusele tore jalutuskäik Palamusel või giidituur!

Giidituur muuseumi peamajas ja koolimajas

Kestus: kuni 1,5 tundi 

Hind: 15 € (lisandub pileti hind)

Väike jalutuskäik Palamuse alevis

Kestus: kuni 45 minutit

Hind: 2 € (osaleja)

 

Jalutuskäik giidiga kihelkonnakeskuses.

Suur jalutuskäik Palamuse alevis

Kestus: kuni 1,5 tundi

Hind: 3 € (osaleja)

 

Saadaval aprillist kuni septembri lõpuni. Teeme koos giidiga jalutuskäigu mööda Palamuse kultuuriloolisi ja looduskauneid paiku. Näeme kihelkonnakooli ja köstri talu, kirikut ja kirikumõisa, Veskijärve, Goldbergide aeda ja Viru orgu. Mälestuseks saate kaasa ka Palamuse kaardi.

Tootsi seikluslik kodutee

Kestus: kuni 1,5 tundi

Hind: 6 €/kahele osalejale

Programm saadaval aprillist kuni septembri lõpuni

 

Liitreaalsusmäng „Tootsi seikluslik kodutee“ viib teid Palamuse erinevatesse paikadesse, kus kohtute Oskar Lutsu poolt kuulsaks kirjutatud tegelastega. Mäng asetab teid Joosep Tootsi kingadesse, kus on ühendatud virtuaalsus ja tegelikkus.

Erinevate asukohtade vahel liikudes kohtute erinevate tegelastega ja lahendate ülesandeid. Mängu käigus käite pagaripoes, otsite pastoraadist kirikuõpetajat, teete kirikuaias sääreluuga pilti ja palju muud põnevat. Kõige selle käigus saate aimu, millised nägid Tootsi kooliajal välja Palamusel tänaseni säilinud hooned nii seest kui väljast. Mängu orienteeruv kestus on kuni poolteist tundi. Aga oluline pole mängus mitte ainult kiirus, vaid ka tähelepanu ja nutikus.

Kõiki lisateenuseid saab tellida ka kohapeal, kuid võimalusel palume teenust broneerida viis päeva enne Palamusele tulekut.

Lisainfo: info@palamusemuuseum.ee