Õpetaja Lauri puitmööbli restaureerimise kursus alustab

Eelmisel aastal planeeris Palamuse muuseum puitmööbli restaureerimise kursust. Paraku jäi tookord ettevõtmine ära. Sel aastal alustame 8. veebruaril kell 18. Siis teeksime esimese kohtumise. Enne seda aga palun saatke 1-2 fotot Janek.Varblas@palamusemuuseum.ee restaureeritavast esemest, et juhendajal oleks aimu, mis teda ees ootab. Sektsioonkappi või pehme mööblit komplekti ei maksa siiski tegema hakata – see võtaks liiga kaua aega. Ja pehme mööbli restarureerimsel on oma spetsiifika. Kursus hakkab olema 2 korda nädalas (K ja P), kokku 40 tundi.. Kellaajad täpsustame. Kõik kulumaterjalid ja tööriistad on korraldaja poolt. Omaosalus on 100 €, mis tuleb tasuda esimesel korral muuseumisse.