Filmiõhtu film “Tuulte pesa”

Suur rõõm on taas alustada Eesti elu kümnendid eesti filmis sarja filmiõhtutega!

Juba 3. septembril kell 18.00 saab näha filmi “Tuulte pesa”. Filmi kommenteerivad filmiloolane Jaak Lõhmus, näitleja Evald Aavik ,helirežissöör Enn Säde ja monteerija Eevi Säde. Olete oodatud!

10.-25. oktoober Palamuse muuseumis aardejaht

10.–25. oktoobrini peetakse Eestis laste ja noorte muuseumide festivali „Avatud mänguväljad”, millel osaleb ka Palamuse muuseum. Festival toimub kuuendat korda ja tänavu toetub see Eesti rahvajutu ja digikultuuri teema-aastale. Seepärast sai festivali alapealkirjaks „Ajahäkkerid!”. Muuseumide ettevalmistatud mängud on mõeldud eri vanuses lastele. Iga muuseum lahendab teema erinevalt: kus saab nutimängu või mängulehti kasutades iseseisvalt mängida.