Eriprogramm “Köster ja teised”

Köster askeldab taas oma vanades eluruumides Palamuse kihelkonnakoolis! Palamuse muuseumi ja Jõgeva Linna Teatri täiskasvanutele mõeldud õhtune eriprogramm viib külastaja ringkäigule, tutvustades „Kevade“ algkujusid ning raamatu- ja filmitegelasi läbi tõelisuse ja fantaasia. Köstrile ja tema ametikohustustele pöörame aga suuremat tähelepanu.

Lisaks saavad külastajad vaadata katkendeid Andrus Kivirähki näidendist „Köster“, mida esitab Jõgeva harrastusnäitleja Janek Varblas. Õhtu lõpetuseks pakutakse suupisteid ja „punsli eli“.

Kuna saalis palju ruumi pole, siis pääsevad programmis osalema vaid eelnevalt registreerunud, mida saab hõlpsasti teha telefoni teel 7760 514. Pääsmete eelmüük toimub samuti vaid muuseumis. Kogu programmi kestus on 2 tundi.