Eriprogramm “Köster ja teised”

Köster askeldab taas oma vanades eluruumides Palamuse kihelkonnakoolis! Palamuse muuseumi ja Jõgeva Linna Teatri täiskasvanutele mõeldud õhtune eriprogramm viib külastaja ringkäigule, tutvustades „Kevade“ algkujusid ning raamatu- ja filmitegelasi läbi tõelisuse ja fantaasia. Köstrile ja tema ametikohustustele pöörame aga suuremat tähelepanu.

Lisaks saavad külastajad vaadata katkendeid Andrus Kivirähki näidendist „Köster“, mida esitab Jõgeva harrastusnäitleja Janek Varblas. Õhtu lõpetuseks pakutakse suupisteid ja „punsli eli“.

Kuna saalis palju ruumi pole, siis pääsevad programmis osalema vaid eelnevalt registreerunud, mida saab hõlpsasti teha telefoni teel 7760 514. Pääsmete eelmüük toimub samuti vaid muuseumis. Kogu programmi kestus on 2 tundi.

Related posts

Muuseumiöö „Vaata vana akent“ 22. mail

Tänavuaastane muuseumide öö tuleb teisiti kui tavaliselt. Üle-eestilist muuseumide ööd sel aastal ei toimu, kuid Palamuse muuseum korraldab seda siiski koos traditsioonilise hooaja avamisega 22. mail programmiga „Vaata vana akent!“ Selleaastasel muuseumiööl, mida oleme korraldanud juba 2005. aastast alates, on põhirõhk restaureerimisel ja eriti vanadel akendel. Koos Pärandivaderite ja Vabaõhumuuseumi maa-arhitektuuri keskusega kutsume peresid pildistama

Maikuu näitus!

Harva on võimalust näha nii läbivat vaadet ühe tänini tegutseva meistri töisse.  Palamuse O. Lutsu Kihelkonnakoolimuuseumis on üleval Tõnis Laanemaa teosed aastaist 1960 kuni 2021 – läbi kogu elu. Tema looming on kui tuli ja vesi – kaks vastandit nagu Tootsi punaseks aetud ahjuroop ja jääkülm tiigivesi Teele uiskude all.