Palamuse muuseum sai tunnustuse

24. jaanuaril jagati Valga raudteejaamas Eesti muuseumide auhinnagaalal tunnustusi ning Palamuse O. Lutsu Kihelkonnakoolimuuseum sai muuseumiroti oma projektiga “Meie keiser, kes sa oled kaugel!” aasta muuseumikogu arendaja kategoorias.

Muuseumirott
Muuseumirott on jõudnud klassituppa

Eriprogramm “Köster ja teised”

Köster askeldab taas oma vanades eluruumides Palamuse kihelkonnakoolis! Palamuse muuseumi ja Jõgeva Linna Teatri täiskasvanutele mõeldud õhtune eriprogramm viib külastaja ringkäigule, tutvustades „Kevade“ algkujusid ning raamatu- ja filmitegelasi läbi tõelisuse ja fantaasia. Köstrile ja tema ametikohustustele pöörame aga suuremat tähelepanu. Lisaks saavad külastajad vaadata katkendeid Andrus Kivirähki näidendist „Köster“, mida esitab Jõgeva harrastusnäitleja Janek Varblas.