Filmiõhtud Palamuse muuseumis!

Noored kotkad

Palamuse muuseumis toimuvad 2020. aastal Eesti ajaloole pühendatud mängufilmiõhtud, mis meie kodumaiste mängufilmide kaudu peegeldavad elu Eestis alates “Kevade” sündmuste algusajast, s.o aastast 1895 kuni 2010. aastate alguse moodsa elu pöördepunktideni.

Valikus on filme, mis ekraniseerivad Eesti kirjandusklassikat, aga näidatakse ka originaalstsenaariumidele tuginevaid linateoseid. Filmiõhtutele ootame külalistena filmide loojaid-tegijaid või ka filmides mänginud näitlejaid. Filmiesitused toimuvad kaks korda kuus neljapäeva õhtuti. Programmi on koostanud ning õhtuid juhib filmiajakirjanik ja -õppejõud Jaak Lõhmus.

Järgmine filmiõhtu leiab aset juba 13.02.2020 kell 18.00

Olete oodatud!