Palamuse muuseumi avamine 8. ja 9. detsembril!

Mina, Joosep Toots kutsun teid 8. ja 9. detsembril Palamuse muuseumisse! Olen selle kandi kõige kuulsam inimeseloom, nagu köster öelda armastas.

Avame pärast ligi kaheaastast renoveerimist 8. detsembril muuseumi uue peamaja ja ekspositsiooni, kus saate kõigile tuttava “Kevade” kaudu ülevaate 19. sajandi Eesti talurahva koolielust.

Lisaks uuele peamajale saate tutvuda vana ja tuttava kihelkonnakooliga, mis on nüüd varasemast veelgi ajastuomasem. Aga olge hoiatatud: peale tarkuseterade, mida ma teile muuseumis pakun, ei ole ma unarusse jätnud ka oma vembumeelt.

Avamisüritusel ootavad teid ees huvitavad ringkäigud, “Sada palamuslast” näituse avamine, toimub kontsert ja tutvustame uusi programme.

Tule kiika kas köster ja õpetaja Laur on isiklikult kohal!

Parimate tervitustega,
Joosep Toots

PROGRAMMIST:

8. detsember:
10:00 ja 11:30 Ringkäik muuseumis:
• muuseumi peamaja tutvustus
• fondihoidla külastus
• püsinäituse ekskursioon “Kevade” saalis
• köstriemanda koolitund koolimajas
13:00 Näituse “Sada palamuslast” avamine koolimaja teisel korrusel
15:00 Kontsert koolimajas

9. detsember:
Igal täistunnil vahemikus 11:00-16:00 tutvustame uusi programme ja tegevusi nii peamajas kui ka koolimajas.

Piletid: üksikkülastaja 4 €, perepilet 10 €.

Muuseum on avatud 10:00-18:00.
Tule kogu perega!

Liitu üritusega Facebookis ja jaga ka seda vahvat üritust oma sõpradega!

Programmide broneerimine on samuti alanud, broneeri programm juba täna! Vaata lähemalt SIIT!

Foto: Jan Henrik Pärnik