“Rõivad räägivad 2”

Alates 3.veebruarist uus näitus Palamuse muuseumis.

Katre Arula: „Maailm vaevleb asjade koorma all. Teha midagi lihtsalt tegemise pärast, ei ole enam ammu mõistlik. Minul on iga eseme loomisel oma põhjus või lausa oma lugu. Sellel näitusel ongi eksponeeritud viimaste aastate jooksul valminud rõivad jutustamas lugusid, mis võiks panna vaataja nii mõnegi asja üle järele mõtlema.

Näitus koosneb inspiratsiooni- ja saamislugudest, mudelitest mannekeenidel ja fotodest seintel. Näitus “Rõivad räägivad 2”, on järg 2013 aastal toimunud samanimelisele näitusele.“